Długopisy Paper Mate – narzędzie do długiego pisania

Długopisy Paper Mate to nowoczesne długopisy, które charakteryzują się agresywnym designem i kolorystyką. W pudełku znajduje się komplet długopisów o różnych kolorach tuszu.

Dla osób, które dużo piszą

Długopis Paper Mate wyposażono w systemem tuszu ULV, który sprawia, że pisanie jest płynne. Dodatkowo tusz szybko wysycha, co chroni przed rozmazywaniem. Uchwyt długopisu jest wygodny – przylega ściśle do dłoni. Wszystko to razem sprawia, że nawet wielogodzinne pisanie nie staje się udręką dla dłoni i nadgarstka. Dodatkowo długopis łatwo zawiesić na specjalnej zawieszce albo wpiąć w klapę marynarki czy żakietu.

Dzieje marki

Długopisy te zrewolucjonizowały rynek piśmienniczy pod koniec lat czterdziestych dwudziestego wieku. Wtedy to J. Frawley założył swoją fabrykę długopisów. Jej produkt wprowadzał innowacyjne zmiany, które sprawiły, że długopis stał się niezawodnym przyrządem do pisania, po który sięgnęły miliony użytkowników. Długopis po raz pierwszy wyposażono w chowającą się końcówkę i zaopatrzono w specjalny atrament. Atrament ten nie rozmazywał się i poddawał się praniu, co dodatkowo chroniło odzież nieuważnego użytkownika. Długopis nosił nazwę „Papermate”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *