Długopis Parker IM – prestiż i elegancja

Długopisy Parker IM to długopisy ze stalówkami ze stali nierdzewnej, charakteryzujące się solidnym wykończeniem. Długopisy produkuje, rozpoznawalna na rynku piśmienniczym, marka Parker.

Sposób na podkreślenie prestiżu

Długopisy tej linii sprawdzają się jako element wyposażenia eleganckiego biura. Taki długopis, leżący na biurku, wystający z pojemnika z przyborami piśmiennymi albo wpięty w klapę marynarki, dodaje prestiżu zarówno samemu biuru, jak i jego pracownikom. Świadczy o tym, że firma polega na sprawdzonych rozwiązaniach, a jej pracownicy mają dobry gust. Długopisy charakteryzują się oszczędnym designem, który znamionuje elegancję. Pokryte są błyszczącym lakierem i posiadają lśniące pierścienie. Nadto charakteryzują się wygodą użytkowania.

Prestiżowy producent przyborów piśmiennych

Firma Parker założona została przez George’a Safford Parkera, po opatentowaniu przez niego swojego pierwszego pióra wiecznego. Wkrótce stała się wiodącym producentem przyborów piśmiennych na świecie, tak też jest w chwili obecnej – marka Parker należy do najbardziej prestiżowych firm zajmujących się produkcją artykułów piśmiennych (w szczególności piór wiecznych i długopisów).

Omawiany w artykule model możesz zobaczyć między innymi na Biurowezakupy24.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *